Přihlášení

zůstat přihlášen na tomto počítači
Nemáte ještě vytvořený účet? Zaregistrujte se! Nebo jste zapomněli heslo?

Obnovení zapomenutého hesla


Registrace nového uživatele

muž žena souhlasím se všeobecnými podmínkami užívání služby
DALŠÍ







STRUČNĚ
|||
5:00
ČT sport DNES
05:20
SPORT
+
Cyklistika ČR 2024
Ohlédnutí za průběhem závodu domácího poháru
ČT sport ZÍTRA
05:00
SPORT
+
Box ČR 2024
Záznam z Grand Prix v boxu žen a mužů z haly Sportovního klubu policie Sever Ústí nad Labem
ČT sport STŘEDA 26.6.
05:15
SPORT
+
AMUNDI Czech Ladies Challenge
Sestřih 5. ročníku ženského golfového turnaje z Golf Resortu na Kácově
05:35
SPORT
+
Aktuality ze sokolského hnutí
ČT sport ČTVRTEK 27.6.
05:15
SPORT
+
EURO 2024 Německo
Souhrn z odehraného dne evropského šampionátu
05:30
SPORT
+
MS v adventure golfu
Ohlédnutí za světovým šampionátem v adventure golfu z Brna
ČT sport PÁTEK 28.6.
05:05
SPORT
+
World Athletics Continental Tour Silver 2024
Sestřih z 28. ročníku závodu ve skoku vysokém z Brna
05:30
SPORT
+
Magazín o světovém i domácím golfu, rozhovory, rady, informace
|||
6:00
ČT sport DNES
06:00
SPORT
+
SP horských kol 2024
Záznam cross country mužů na Světovém poháru z Crans-Montany
07:20
SPORT
+
Box ČR 2024
Záznam z Grand Prix v boxu žen a mužů z haly Sportovního klubu policie Sever Ústí nad Labem
08:00
SPORT
+
Aktuální povětrnostní zpravodajství prostřednictvím panoramatických kamer
08:35
SPORT
+
Takové bylo sportovní zpravodajství před čtvrtstoletím...
08:50
SPORT
+
EURO 2024 Německo
Nejvýraznější okamžik z předešlého hracího dne evropského šampionátu
ČT sport ZÍTRA
06:00
SPORT
+
EURO 2024 Německo
Záznam utkání základní skupiny evropského šampionátu (jen hra)
07:45
SPORT
+
Takové bylo sportovní zpravodajství před čtvrtstoletím...
07:55
SPORT
+
Aktuální povětrnostní zpravodajství prostřednictvím panoramatických kamer
08:25
SPORT
+
EURO 2024 Německo
Nejvýraznější okamžik z předešlého hracího dne evropského šampionátu
08:30
ZÁB
+
Speciální série soutěže s fotbalovou tematikou při příležitosti ME ve fotbale 2024. Moderuje Aleš Zbořil
ČT sport STŘEDA 26.6.
06:00
SPORT
+
EURO 2024 Německo
Záznam utkání základní skupiny evropského šampionátu (jen hra)
07:45
SPORT
+
Takové bylo sportovní zpravodajství před čtvrtstoletím...
08:00
SPORT
+
Aktuální povětrnostní zpravodajství prostřednictvím panoramatických kamer
08:25
SPORT
+
EURO 2024 Německo
Nejvýraznější okamžik z předešlého hracího dne evropského šampionátu
08:30
ZÁB
+
Speciální série soutěže s fotbalovou tematikou při příležitosti ME ve fotbale 2024. Moderuje Aleš Zbořil
08:55
SPORT
+
EURO 2024 Německo
Aktuální informace z Českého domu v Hamburku
ČT sport ČTVRTEK 27.6.
06:00
SPORT
+
EURO 2024 Německo
Záznam utkání základní skupiny evropského šampionátu (jen hra)
07:45
SPORT
+
Takové bylo sportovní zpravodajství před čtvrtstoletím...
08:00
SPORT
+
Aktuální povětrnostní zpravodajství prostřednictvím panoramatických kamer
08:30
ZÁB
+
Speciální série soutěže s fotbalovou tematikou při příležitosti ME ve fotbale 2024. Moderuje Aleš Zbořil
ČT sport PÁTEK 28.6.
06:00
SPORT
+
EURO 2024 Německo
Záznam utkání základní skupiny evropského šampionátu (jen hra)
07:45
SPORT
+
Takové bylo sportovní zpravodajství před čtvrtstoletím...
07:55
SPORT
+
Aktuální povětrnostní zpravodajství prostřednictvím panoramatických kamer
08:30
SPORT
+
EURO 2024 Německo
Záznam utkání základní skupiny evropského šampionátu (jen hra)
|||
9:00
ČT sport DNES
09:00
SPORT
+
Olympiáda dětí a mládeže 2024
Studio ODM ze Sokolského ostrova v Českých Budějovicích
09:15
SPORT
+
Olympiáda dětí a mládeže 2024
Přímý přenos plavání 200 m znak - žáci
09:35
SPORT
+
Olympiáda dětí a mládeže 2024
Přímý přenos plavání 200 m motýlek - žačky
09:55
SPORT
+
Olympiáda dětí a mládeže 2024
Studio ODM ze Sokolského ostrova v Českých Budějovicích
10:00
SPORT
+
Olympiáda dětí a mládeže 2024
Přímý přenos karate - kata
10:40
SPORT
+
Olympiáda dětí a mládeže 2024
Přímý přenos utkání v plážovém volejbalu
11:20
SPORT
+
Olympiáda dětí a mládeže 2024
Studio ODM ze Sokolského ostrova v Českých Budějovicích
11:30
SPORT
+
Olympiáda dětí a mládeže 2024
Přímý přenos karate - kata
ČT sport ZÍTRA
09:00
SPORT
+
ODM: Studio
Studio ODM ze Sokolského ostrova v Českých Budějovicích
09:15
SPORT
+
ODM: Stolní tenis
Přímý přenos utkání 1. kola soutěží družstev
10:00
SPORT
+
ODM: Jachting
Přímý přenos závodu lodní třídy RS Feva - smíšené kategorie
10:40
SPORT
+
ODM: Studio
Studio ODM ze Sokolského ostrova v Českých Budějovicích
10:50
SPORT
+
ODM: Stolní tenis
Přímý přenos utkání 1. kola soutěží družstev
11:30
SPORT
+
ODM: Studio
Studio ODM ze Sokolského ostrova v Českých Budějovicích
11:40
SPORT
+
ODM: Plavání
Přímý přenos 800 m volný způsob - žačky
ČT sport STŘEDA 26.6.
09:00
SPORT
+
ODM: Studio
Studio ODM ze Sokolského ostrova v Českých Budějovicích
09:15
SPORT
+
ODM: Badminton
Přímý přenos utkání čtvrtfinále - chlapci, semifinále - chlapci čtyřhra
09:55
SPORT
+
ODM: Fotbal
Přímý přenos utkání Liberecký KFS - Ústecký KFS
11:05
SPORT
+
EURO 2024 Německo
Aktuální informace z Českého domu v Hamburku
11:10
SPORT
+
ODM: Atletika
Přímý přenos výška - mladší žákyně, koule 3 kg - starší žákyně, oštěp - mladší žáci, výška - starší žáci, sprint 60 m - starší žákyně, sprint 60 m - starší žáci
11:45
SPORT
+
ODM: Vodní slalom
Přímý přenos slalomu družstev
ČT sport ČTVRTEK 27.6.
09:00
SPORT
+
ODM: Studio
Studio ODM ze Sokolského ostrova v Českých Budějovicích
09:05
SPORT
+
ODM: Florbal
Přímý přenos utkání o 3. místo - dívky
09:25
SPORT
+
ODM: Volejbal
Přímý přenos semifinálového utkání
09:45
SPORT
+
ODM: Atletika
Přímý přenos oštěp - starší žákyně, dálka - starší žákyně, dálka - mladší žáci
10:15
SPORT
+
ODM: Florbal
Přímý přenos utkání o 3. místo - chlapci
10:30
SPORT
+
Studio ODM ze Sokolského ostrova v Českých Budějovicích
10:40
SPORT
+
ODM: Atletika
Přímý přenos 100 m překážek - starší žákyně, 100 m překážek - starší žáci, dálka - mladší žákyně, dálka - starší žáci, 300 m - starší žákyně, 300 m - starší žáci
11:00
SPORT
+
ODM: Florbal
Přímý přenos finálového utkání - dívky
11:30
SPORT
+
Přímý přenos 100 m překážek - starší žákyně a starší žáci, dálka - mladší žákyně a starší žáci, 300 m - starší žákyně a starší žáci
ČT sport PÁTEK 28.6.
10:15
SPORT
+
TCL V Repre
Rozhovor se zajímavými hosty o aktuálních tématech a náhled do zákulisí české fotbalové reprezentace s bývalým reprezentantem Tomášem Ujfalušim a specialistou na sportovní marketing Michaelem Markem
11:05
SPORT
+
ME Championship 7s žen 2024 Chorvatsko
Přímý přenos utkání základní skupiny z Hamburku
11:30
SPORT
+
Aktuality ze sokolského hnutí
11:40
SPORT
+
Cyklistika ČR 2024
Reportáž z domácího šampionátu U23
11:55
SPORT
+
Vydejte se s námi za těmi nejkrásnějšími místy v Německu. Tentokrát navštívíme Vogtland II. Tak neváhejte a pojeďte s námi!
|||
12:00
ČT sport DNES
12:00
SPORT
+
Olympiáda dětí a mládeže 2024
Přímý přenos utkání Pardubický kraj - Jihočeský kraj
12:45
SPORT
+
Olympiáda dětí a mládeže 2024
Studio ODM ze Sokolského ostrova v Českých Budějovicích
13:00
SPORT
+
Olympiáda dětí a mládeže 2024
Přímý přenos finále VzPi 40 - dorostenky
13:50
SPORT
+
Olympiáda dětí a mládeže 2024
Studio ODM ze Sokolského ostrova v Českých Budějovicích
14:00
SPORT
+
Olympiáda dětí a mládeže 2024
Přímý přenos utkání v plážovém volejbalu
14:40
SPORT
+
Olympiáda dětí a mládeže 2024
Studio ODM ze Sokolského ostrova v Českých Budějovicích
14:55
SPORT
+
Olympiáda dětí a mládeže 2024
Přímý přenos utkání Jihomoravský kraj - Zlínský kraj
15:40
SPORT
+
Olympiáda dětí a mládeže 2024
Studio ODM ze Sokolského ostrova v Českých Budějovicích
ČT sport ZÍTRA
12:00
SPORT
+
ODM: Studio
Studio ODM ze Sokolského ostrova v Českých Budějovicích
12:10
SPORT
+
EURO 2024 Německo
Aktuální informace z Českého domu v Hamburku
12:15
SPORT
+
ODM: Basketbal
Přímý přenos utkání D-A1 - D-A2
12:55
SPORT
+
ODM: Studio
Studio ODM ze Sokolského ostrova v Českých Budějovicích
13:00
SPORT
+
ODM: Basketbal
Přímý přenos utkání D-B1 - D-B2
13:50
SPORT
+
ODM: Studio
Studio ODM ze Sokolského ostrova v Českých Budějovicích
14:00
SPORT
+
ODM: Sportovní střelba
Přímý přenos finále VzPu 40 - dorostenci
14:50
SPORT
+
ODM: Studio
Studio ODM ze Sokolského ostrova v Českých Budějovicích
15:00
SPORT
+
EURO 2024 Německo
Aktuální informace z Českého domu v Hamburku
15:05
SPORT
+
ODM: Jachting
Přímý přenos závodu lodní třídy Optimist - chlapci a dívky
15:50
SPORT
+
ODM: Studio
Studio ODM ze Sokolského ostrova v Českých Budějovicích
ČT sport STŘEDA 26.6.
12:45
SPORT
+
ODM: Badminton
Přímý přenos semifinále - dívky
13:25
SPORT
+
ODM: Atletika
Přímý přenos sprint 60 m - mladší žákyně, sprint 60 m - mladší žáci, výška - mladší žáci, koule 4 kg - starší žáci
13:45
SPORT
+
EURO 2024 Německo
Aktuální informace z Českého domu v Hamburku
13:50
SPORT
+
ODM: Vodní slalom
Přímý přenos závodu kajak krosu
14:40
SPORT
+
ODM: Atletika
Přímý přenos oštěp - mladší žákyně, běh 800 m - mladší žákyně, běh 800 m - mladší žáci
15:00
SPORT
+
ODM: Badminton
Přímý přenos finále čtyřhry - dívky
15:20
SPORT
+
EURO 2024 Německo
Aktuální informace z Českého domu v Hamburku
15:25
SPORT
+
ODM: Atletika
Přímý přenos běh 800 m - starší žákyně, běh 1500 m - starší žáci, výška - starší žákyně
15:45
SPORT
ČT sport ČTVRTEK 27.6.
12:00
SPORT
+
ODM: Florbal
Přímý přenos finálového utkání - chlapci
12:50
SPORT
+
ODM: Softball
Přímý přenos finálového utkání - dívky
13:50
SPORT
+
ODM: Volejbal
Přímý přenos finálového utkání - chlapci
14:30
SPORT
+
ODM: Atletika
Přímý přenos štafeta 4 x 60 m - starší žákyně, 4 x 60 m - smíšená štafeta, 4 x 60 m - starší žáci
14:50
SPORT
+
ODM: Studio
Studio ODM ze Sokolského ostrova v Českých Budějovicích
15:00
SPORT
+
ODM: Volejbal
Přímý přenos utkání o 3. místo - chlapci
15:20
SPORT
+
Studio ODM ze Sokolského ostrova v Českých Budějovicích
15:30
SPORT
+
ODM: Moderní gymnastika
Přímý přenos finále volná sestava se stuhou - naděje starší
15:40
SPORT
+
ODM: Softball
Přímý přenos utkání o 5. místo - dívky
15:50
SPORT
+
ODM: Moderní gymnastika
Přímý přenos finále volná sestava se stuhou - juniorky
ČT sport PÁTEK 28.6.
12:05
SPORT
+
Aktuální povětrnostní zpravodajství prostřednictvím panoramatických kamer
12:25
SPORT
+
Aktuální informace ze světa sportu
12:55
ZÁB
+
Speciální série soutěže s fotbalovou tematikou při příležitosti ME ve fotbale 2024. Moderuje Aleš Zbořil
13:20
SPORT
+
EURO 2024 Německo
Záznam utkání základní skupiny evropského šampionátu (jen hra)
15:10
SPORT
+
Jezdectví 2024
Reportáž z mezinárodních závodů v parkurovém skákání
15:25
SPORT
+
Jezdectví 2024
Reportáž z mezinárodních drezurních závodů
15:45
SPORT
+
Raiffeisen Trophy
Reportáž z pětidenního závodu v Chorvatsku
|||
16:00
ČT sport DNES
16:00
SPORT
+
Olympiáda dětí a mládeže 2024
Přímý přenos 200 m znak finále B a A - žáci
16:10
SPORT
+
Olympiáda dětí a mládeže 2024
Přímý přenos 200 m motýlek finále B a A - žačky
16:20
SPORT
+
Olympiáda dětí a mládeže 2024
Přímý přenos 100 m volný způsob finále B a A - žáci
16:30
SPORT
+
Olympiáda dětí a mládeže 2024
Přímý přenos 100 m znak finále B a A - žačky
16:40
SPORT
+
Olympiáda dětí a mládeže 2024
Přímý přenos 200 m prsa finále B a A - žáci
16:50
SPORT
+
Olympiáda dětí a mládeže 2024
Přímý přenos 200 m volný způsob finále B a A - žačky
17:00
SPORT
+
Olympiáda dětí a mládeže 2024
Přímý přenos 100 m motýlek finále B a A - žáci
17:10
SPORT
+
Olympiáda dětí a mládeže 2024
Přímý přenos 200 m polohový závod finále B a A - žačky
17:20
SPORT
+
Olympiáda dětí a mládeže 2024
Přímý přenos 800 m volný způsob ‐ 1. rozplavba - žáci
17:30
SPORT
+
Olympiáda dětí a mládeže 2024
Přímý přenos 4 x 50 m volný způsob - žačky
17:40
SPORT
+
Olympiáda dětí a mládeže 2024
Přímý přenos 4 x 50 m polohový závod - žáci
17:50
SPORT
+
Olympiáda dětí a mládeže 2024
Studio ODM ze Sokolského ostrova v Českých Budějovicích
18:05
SPORT
+
Novinky a aktuální informace ze světa volejbalu
18:25
ZÁB
+
Zlatá hokejka 2024
Slavnostní vyhlášení 56. ročníku tradiční ankety o nejlepšího českého hokejistu uplynulé sezóny. Uvádí L. Bouček
19:35
SPORT
+
Do roku 2002 získali naši sportovci na letních a zimních olympijských hrách téměř dvě stovky cenných kovů
19:50
SPORT
+
EURO 2024 Německo
Fejeton bývalého českého reprezentanta a dlouholetého hráče týmu Hamburger SV
19:55
SPORT
+
Fotbal s chutí vyhrávat
SK Planá - Jihočeský kraj, 1. A třída - skupina A Cyklus portrétů klubů, které hrají nižší fotbalové soutěže
ČT sport ZÍTRA
16:00
SPORT
+
ODM: Plavání
Přímý přenos 200 m znak finále B a A - žačky
16:10
SPORT
+
ODM: Plavání
Přímý přenos 200 m motýlek finále B a A - žáci
16:20
SPORT
+
ODM: Plavání
Přímý přenos 100 m volný způsob finále B a A - žačky
16:30
SPORT
+
ODM: Stolní tenis
Přímý přenos utkání finálového bloku - dvouhry, čtyřhry a smíšené čtyřhry
16:50
SPORT
+
ODM: Studio
Studio ODM ze Sokolského ostrova v Českých Budějovicích
17:00
SPORT
+
Fotbal s chutí vyhrávat
Štítarský SK - Středočeský kraj, okres Kolín, Okresní přebor Cyklus portrétů klubů, které hrají nižší fotbalové soutěže
17:10
SPORT
+
EURO 2024 Německo
Nejvýraznější okamžik z předešlého hracího dne evropského šampionátu
17:15
SPORT
+
EURO 2024 Německo
Aktuální informace z Českého domu v Hamburku
17:20
SPORT
+
EURO 2024 Německo
Přímý přenos utkání základní skupiny evropského šampionátu
ČT sport STŘEDA 26.6.
16:05
SPORT
+
ODM: Fotbal
Přímý přenos utkání Olomoucký KFS - Vysočina KFS
16:25
SPORT
+
ODM: Fotbal
Přímý přenos utkání Liberecký KFS - Pražský KFS
16:55
SPORT
+
ODM: Studio
Studio ODM ze Sokolského ostrova v Českých Budějovicích
17:00
SPORT
+
Fotbal s chutí vyhrávat
MSK Klecany - Středočeský kraj, 1. A třída - skupina A Cyklus portrétů klubů, které hrají nižší fotbalové soutěže
17:10
SPORT
+
EURO 2024 Německo
Nejvýraznější okamžik z předešlého hracího dne evropského šampionátu
17:15
SPORT
+
EURO 2024 Německo
Aktuální informace z Českého domu v Hamburku
17:20
SPORT
+
EURO 2024 Německo
Přímý přenos utkání základní skupiny evropského šampionátu
ČT sport ČTVRTEK 27.6.
17:10
SPORT
+
ODM: Studio
Studio ODM ze Sokolského ostrova v Českých Budějovicích
17:35
SPORT
+
Požární sport 2024
Reportáž z průběhu domácího šampionátu z pražského Radotína
17:50
SPORT
+
Triatlon ČR 2024
Ohlédnutí za průběhem závodů triatlonového víkendu z okolí Valašského Meziříčí
18:10
SPORT
+
Triatlon ČR 2024
Ohlédnutí za domácím šampionátem v dlouhém triatlonu z Otrokovic
18:40
SPORT
+
Cyklistika ČR 2024
Reportáž z domácího šampionátu U23
18:55
SPORT
+
První oddíl - Jakub Vadlejch
Nejlepší čeští sportovci se vracejí do oddílů, ve kterých začínali, a ke vzpomínkám připojují i finanční dar na podporu mládeže
19:00
SPORT
+
World Athletics Continental Tour Silver 2024
Sestřih z 28. ročníku závodu ve skoku vysokém z Brna
19:25
SPORT
+
Magazín o světovém i domácím golfu, rozhovory, rady, informace
19:40
SPORT
+
Mažoretky 2024
Ohlédnutí za průběhem evropského šampionátu z Ratiboře
ČT sport PÁTEK 28.6.
16:05
SPORT
+
ME Championship 7s žen 2024 Chorvatsko
Přímý přenos utkání základní skupiny z Hamburku
16:35
SPORT
+
České ragby
Novinky z dění v domácím i zahraničním ragbyovém světě
16:55
SPORT
+
Svět motorů
Aktuality z domácího a světového motorsportu
18:00
SPORT
+
100 let basketbalu
Záznam ze slavnostního galavečeru
19:10
SPORT
+
EURO 2024 Německo
Záznam utkání základní skupiny evropského šampionátu (jen hra)
|||
20:00
ČT sport DNES
20:05
SPORT
+
EURO 2024 Německo
Nejvýraznější okamžik z předešlého hracího dne evropského šampionátu
20:15
SPORT
+
EURO 2024 Německo
Přímý přenos utkání základní skupiny evropského šampionátu
23:10
SPORT
+
EURO 2024 Německo
Souhrn z právě odehraného dne evropského šampionátu
23:20
SPORT
+
EURO 2024 Německo
Nejvýraznější okamžik z předešlého hracího dne evropského šampionátu
23:30
SPORT
+
TCL V Repre
Rozhovor se zajímavými hosty o aktuálních tématech a náhled do zákulisí české fotbalové reprezentace s bývalým reprezentantem Tomášem Ujfalušim a specialistou na sportovní marketing Michaelem Markem
ČT sport ZÍTRA
20:10
SPORT
+
EURO 2024 Německo
Aktuální informace z Českého domu v Hamburku
20:15
SPORT
+
EURO 2024 Německo
Přímý přenos utkání základní skupiny evropského šampionátu
23:10
SPORT
+
EURO 2024 Německo
Souhrn z právě odehraného dne evropského šampionátu
23:20
SPORT
+
EURO 2024 Německo
Nejvýraznější okamžik z předešlého hracího dne evropského šampionátu
23:30
SPORT
+
EURO 2024 Německo
Záznam utkání základní skupiny evropského šampionátu (jen hra)
ČT sport STŘEDA 26.6.
20:10
SPORT
+
EURO 2024 Německo
Aktuální informace z Českého domu v Hamburku
20:15
SPORT
+
EURO 2024 Německo
Přímý přenos utkání základní skupiny evropského šampionátu
23:10
SPORT
+
EURO 2024 Německo
Souhrn z právě odehraného dne evropského šampionátu
23:20
SPORT
+
EURO 2024 Německo
Nejvýraznější okamžik z předešlého hracího dne evropského šampionátu
23:30
SPORT
+
EURO 2024 Německo
Záznam utkání základní skupiny evropského šampionátu (jen hra)
ČT sport ČTVRTEK 27.6.
20:00
SPORT
+
Raiffeisen Trophy
Reportáž z pětidenního závodu v Chorvatsku
20:20
SPORT
+
EURO 2024 Německo
Záznam utkání základní skupiny evropského šampionátu (jen hra)
22:10
SPORT
+
Jezdectví 2024
Reportáž z mezinárodních závodů v parkurovém skákání
22:30
SPORT
+
Jezdectví 2024
Reportáž z mezinárodních drezurních závodů
22:50
SPORT
+
EURO 2024 Německo
Záznam utkání základní skupiny evropského šampionátu (jen hra)
ČT sport PÁTEK 28.6.
21:00
SPORT
+
TCL V Repre
Rozhovor se zajímavými hosty o aktuálních tématech a náhled do zákulisí české fotbalové reprezentace s bývalým reprezentantem Tomášem Ujfalušim a specialistou na sportovní marketing Michaelem Markem
21:50
SPORT
+
Svět motorů
Aktuality z domácího a světového motorsportu
22:50
SPORT
+
České ragby
Novinky z dění v domácím i zahraničním ragbyovém světě
23:10
SPORT
+
100 let basketbalu
Záznam ze slavnostního galavečeru
|||
00:00
ČT sport ZÍTRA
00:30
SPORT
+
EURO 2024 Německo
Záznam utkání základní skupiny evropského šampionátu (jen hra)
02:30
SPORT
+
EURO 2024 Německo
Záznam utkání základní skupiny evropského šampionátu (jen hra)
04:15
SPORT
+
SP horských kol 2024
Záznam cross country žen na Světovém poháru z Crans-Montany
ČT sport STŘEDA 26.6.
01:30
SPORT
+
EURO 2024 Německo
Záznam utkání základní skupiny evropského šampionátu (jen hra)
03:30
SPORT
+
EURO 2024 Německo
Záznam utkání základní skupiny evropského šampionátu (jen hra)
ČT sport ČTVRTEK 27.6.
01:30
SPORT
+
EURO 2024 Německo
Záznam utkání základní skupiny evropského šampionátu (jen hra)
03:30
SPORT
+
EURO 2024 Německo
Záznam utkání základní skupiny evropského šampionátu (jen hra)
ČT sport PÁTEK 28.6.
00:50
SPORT
+
EURO 2024 Německo
Záznam utkání základní skupiny evropského šampionátu (jen hra)
02:35
SPORT
+
Triatlon ČR 2024
Ohlédnutí za domácím šampionátem v dlouhém triatlonu z Otrokovic
03:20
SPORT
+
EURO 2024 Německo
Záznam utkání základní skupiny evropského šampionátu (jen hra)
ČT sport SOBOTA 29.6.
00:30
SPORT
+
EURO 2024 Německo
Záznam utkání základní skupiny evropského šampionátu (jen hra)
02:15
SPORT
+
TCL V Repre
Rozhovor se zajímavými hosty o aktuálních tématech a náhled do zákulisí české fotbalové reprezentace s bývalým reprezentantem Tomášem Ujfalušim a specialistou na sportovní marketing Michaelem Markem
03:15
SPORT
+
EURO 2024 Německo
Záznam utkání základní skupiny evropského šampionátu (jen hra)